V šou Ruža pre nevestu ide poriadne do tuhého. O Radka Urbanyaka ostalo bojovať už iba päť dievčat. Ešte predtým však súťažiace strávili noc v džungli, po ktorej Julie opäť šokovala, tentokrát vyjadrením na adresu súperky Stanky.

Julie je známa tým, že rada púta pozornosť a nekladie si ani servítku pred ústa. Dievčatá ju preto už od začiatku nemajú v obľube, pričom čoraz viac si česká kráska proti sebe štve aj divákov. Po šokujúcom príchode v spodnej bielizni na ceremóniu, za ktorý ju v uplynulej epizóde sfúkol i Radko, prišli ostré slová na rivalku Stanku.

Julie outfitom všetkých šokovala: Neuveríte, čo teraz prehlásila!

Ženích Radko má veľmi blízko k obom nádherným slečnám. Stanku však Julie považuje iba za sochu bez duše, ktorá v sebe nemá žiadne emócie. ,,Pre mňa na Stanke nie je zaujímavé vôbec nič. Ja byť chlapom, tak si o ňu neopriem ani bicykel, pretože u mňa u nej chýba život. Názor, energia, šťava, niečo,” uviedla na rovinu modelka, ktorá sa svojím vyjadrením sprotivila aj doterajším fanúšikom.

,,Že by si ani kolo neoprela o Stanku, tak úplne tá Jula u mňa spadla až na dno, zlá, žiarlivá,” napísala na Instagram Olinka, ktorá pridala aj emotikon kravy. ,,Bingo! Ona si o ňu nonstop utiera hubu. Dokazuje tým iba skutočnosť, ako veľmi ju irituje Stankina krása, šarm, zvodnosť, inteligencia a najmä ten stolický pokoj, ktorý ona označuje ako prázdno sochy, pričom to je umenie, ku ktorému musí človek dospieť a vyzrieť,” rovnaký názor zdieľa i Ket.

,,Julia sa mi po poslednej časti veľmi sprotivila,” napísala Andrea. ,,Na Stanku nemá, nechápem, čo hovorí, že by si o ňu neoprela bicykel, závistlivá,” skonštatovala Peťula.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial