Julie bola do uplynulého piatku divákmi označovaná za veľkú favoritku. Avšak počas poslednej epizódy Ruže pre nevestu si proti sebe už poštvala aj ľudí, ktorí s ňou dovtedy sympatizovali. Česká kráska sa teraz vyjadrila k svojmu poburujúcemu rozhovoru s Radkom.

Balónová bitka Radkových neviest bola skutočne ostrá a máloktoré z dievčat vyviazlo bez známok násilia. Tím, ktorý prehral, si musel odpykať svoj trest, ktorý spočíval v neúčasti na koktejl párty so ženíchom. Nicole však napadlo, že by Radkovi mohli poslať list s tým, aby ich prišiel pozrieť na vilu. Ostatné baby súhlasili, pričom sa dohodli, že žiadna si ho nebude brať stranou na individuálny rozhovor.

Počas Radkovej návštevy však prišiel šok, keď sa ho Julie opýtala, či by sa mohli ísť porozprávať súkromne. Týmto krokom nahnevala nielen svoje najväčšie “nepriateľky”, ale aj kamošky a v neposlednom rade divákov pri obrazovkách. Českej misske to, samozrejme, následne prišlo veľmi ľúto. Pre portál Markiza.sk teraz vysvetlila, ako to vlastne bolo.

Julie

„Ja som s dievčatami žiadnu dohodu nevytvorila a ani som im nedala sľub, že si Radka nezoberiem bokom. Práve naopak. Po tom, čo som sa po niekoľkých dňoch vrátila z Česka späť na Srí Lanku, som s ním nemala žiadnu interakciu a naopak som plánovala, pokiaľ sa naskytne príležitosť, odchytiť si ho a prebrať s ním situáciu, ktorá sa po mojom príchode vo vile vyostrila,” uviedla brunetka.

Podľa slov Julie ju rivalky osočovali neprávom. ,,Dohody o tom, že s Radkom sa chcú niektoré baby porozprávať osamote, sa však zúčastnili Lucy, Anet a Nicole. Ja ani Lara sme pri tom neboli. Nikdy by som k takej dohode nepristúpila, pretože som naopak s Radkom rozprávať chcela. Nikomu neubližujem, nenadávam a nikomu nehádžem polená pod nohy,“ ukončila brunetka.

Šok: Má jedna z Radkových neviest po celý čas doma partnera?

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Voyo