Juraj Kemka pôsobil pred rokmi pravidelne v zábavnej relácií Partička, v ktorej nebola núdza o bizarné disciplíny. Herec tak naložil Igorovi Matovičovi v čase, keď ešte nebol premiérom, pričom video sa teraz opäť objavila na internetových stránkach.

Slovenský herec a komik Juraj Kemka sa nebráni žiadnej zábave. Pred rokmi pôsobil s ďalšími kolegami v populárnej relácií Partička, ktorá rozosmievala celé Slovensko. Po rokoch začalo kolovať po internete krátke video, v ktorom si herci robia srandu z aktuálne najsledovanejšieho politika.

Juraj Kemka má napovedať Robovi Jakabovi, aby uhádol meno Igora Matoviča, ktorému zaslali ostrý list známe tváre šoubizu. Pri vysvetľovaní však používa opis, ktorý by premiéra zrejme príliš nepotešil. Hoci sa Robovi meno politika uhádnuť nedarí, Slováci sa bavia na Kemkovi a jeho vtipných hláškach.

Nedokážeš nič. Nič si nedokázal, iba sa presúšaš s tým zemitým pred kamerami. Vybavené, šlus!” zahlásil pred 8 rokmi. Na to sa ho Jakab spýta: “A prečo ma pozerajú ľudia, keď nič nedokážem?” Kemka všetko zaklincuje svojou odpoveďou: “Lebo ľudia sú sprostí.” Zabavte sa aj vy na videu nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=mSKu7eOitxU&fbclid=IwAR3KgcesEq2UnL-wlIrp5Vp2cfC9TgHqpmveT7nGDxBSfGMZu4SgtmIe8yI

Zdroj: YouTube/zazracne dieta, Televízia Markíza │ Foto: Instagram/juraj.kemka, igor_matovic_olano