Herci Zuzka Kanócz a Juraj Loj sú rodičmi Lucasa a Izabelly a na nedávnom Art Film Feste guľaté bruško herečky potvrdilo, že do ich rodiny čoskoro opäť priletí bocian. Juraj prezradil, čo to bude!

Zuzka Kanócz a Juraj Loj sú herecky vyťažení rodičia, ktorí sa zároveň musia starať o chod rodiny. Ako prezradil fešák z Búrlivého vína, skĺbiť ich aktivity niekedy nie je jednoduché a drobné hádky sa vyskytnú aj u nich. Juraj sa ale ukázal ako mimoriadne tolerantný a chápavý chlap a svojej polovičke sa snaží poskytnúť dostatok priestoru na osobnú realizáciu.

Pre Markízu totiž prezradil, že neuznáva, aby rola ženy končila len pri deťoch a sporákoch a podľa umelca je práve to častým dôvodom ženskej frustrácie či nespokojnosti. Zuzku teda v prípade začínajúcej nervozity bez okolkov pošle na relax či niekam von. Starostlivý otec tiež vyzradil, že Zuzka čaká pod srdcom dievčatko, hoci ešte netušia, aké meno svojej princeznej dajú. Podľa jeho slov je ale ešte dosť času a dvojica sa rozhodne intuitívne až na konci tehotenstva. Celý rozhovor s Jurajom si môžete prečítať >>> TU <<<.

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Instagram, Facebook