Netradičný vzťah Táni a Petra začína u ostatných farmárov vzbudzovať pohoršenie a znechutenie. Prostoreký Juraj má toho už ale plné zuby a narovinu prezradil, čomu sa dvojica v noci oddáva.

Farmárske duo Peter Harezník a zasnúbená Táňa Brunayová neprestávajú udivovať všetkých na statku. Aj keď svorne tvrdia, že je medzi nimi len priateľstvo, neustále sa zbiera viac slov farmárov, ktorí boli svedkami presného opaku. Uniklo totiž nové video Táni a Petra, pričom sa tentokrát diali čudné veci rovno v kuchyni medzi ostatnými spoluhráčmi.

Hoci už zvláštne praktiky odhalil v minulosti Dominik, ktorý poukázal na to, že dvojica sa mala vo veľkom bozkávať, neostalo len pri jeho slovách. Neskôr sa k znechuteniu pridala aj Karin, ktorá označila ich vzťah jednoznačným názvom. Najnovšie si ale nedával servítku pred ústa ani rozhorčený Juraj, ktorý v noci nemohol kvôli „taktike“ tejto dvojice ani spať.

„Fuj, ten Peťo s Táňou sa zobudia, s neumytými zubami sa tam oblizujú. A včera večer som už umieral, čo tam oni dvaja robili. Už to robili v spálni, robia to teraz v kuchyni… Fuj! Odporní sú proste!“ začína svoje rozprávanie prostoreký Nitrančan. Ten si ale nenechal pre seba ani intímne detaily, ktorých sa stal svedkom: „Iba to som videl, jak mykal rukou a celý spacák sa s nimi trááásol! A ten Peťo, že aaaah, aaaah! Obaja vzdychali jak primitívni. Fuj! Ja som myslel, že sa dogrcám!“ zakončuje svoj hororový zážitok vedľa Petra a Táni. Aj keď na nich priamo zakričal: „Vy ste netvory!“ dvojicu, ktorá ležala len pol metra od Juraja, ani len nenapadlo prestať.

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube