Juraj Kečkeš sa stal ďalším bojovníkom s nadbytočnými kilogramami, no jeho príbeh nekončí tak šťastne ako v prípade iných účastníkov. Aj napriek tomu, že mu išlo o život, nedržal sa rád od kondičného trénera Maroša Molnára a jeho premena sa skončila fiaskom.

Bratislavčan dostal šancu na druhý život, pričom ho Maroš bez okolkov upozornil, že momentálne balansuje medzi životom a smrťou. Jeho váha totiž ukázala zarážajúcich 255 kíl. Zo začiatku sa zdalo, že sa pustil do zmeny životného štýlu s plným nasadením, no to veľmi rýchlo opadlo. Nepodarilo sa mu splniť ani jeden z cieľov, ktoré mu Molnár stanovil.

43-ročný Slovák napokon priznal, že bojuje nielen zo závislosťou od jedla, ale aj alkoholu. V minulosti spôsobil autonehodu, pričom spolujazdec zomrel a on bol pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok. Bol odsúdený na dva roky za mrežami, no odsedel si jeden rok. Desivý incident ho prenasledoval natoľko, že začal chodiť k psychologičke.

Ani to však nepomohlo, keďže sa odmlčal a nikomu zo štábu nezdvíhal telefón. Maroš sa rozhodol konať a navštívil ho doma. Zistil, že od posledného váženia pribral 16 kilogramov, v dôsledku čoho s ním ukončil spoluprácu. ,,Premeny sú o jednom roku, moja rola trénera tu v šou sa oficiálne končí, nejdem ťa ďalej trápiť. V šou končíš,“ oznámil Jurajovi.

Diváci však na túto epizódu zaujali jasný postoj a zo zlyhania muža obviňujú jeho manželku. Podľa komentárov sa mala spoločne s ním pustiť do zdravého stravovania a cvičenia, vďaka čomu by bola jeho najväčšou oporou. ,,Tvárila sa ako modelka a ďaleko od neho nemala. Ako mal zmeniť život, keď sa určite stravovala zle? Veď ho celý čas ťahala dole,“ hnevala sa jedna z komentujúcim dám, ktorá to dala Alici poriadne vyžrať, pričom s ňou súhlasilo množstvo ďalších ľudí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: FB/Extrémne premeny Slovensko, markiza.sk