Jurajove šokujúce slová po Farme: TOTO po vypadnutí nečakal!

Dátum:

Juraj Solčanský zrejme nepatril na Farme medzi najväčších pracantov, no rozhodne sa postaral o zábavu celého Slovenska. Po jeho vypadnutí sa fanúšikovia obávajú nudy na statku. Prvé slová mladého Nitrančana po vypadnutí z duelu ale poriadne prekvapujú!

Juraj patril od začiatku Farmy k ľuďom, ktorí sa od práce rozhodne nešli pretrhnúť. Časom sa ale priučil viacerým činnostiam, no divákov najviac pobavil ako sluha, keď sa musel popasovať so zvieratami. Neposlúchala ho prasnica Cecilka a po chuti nebol vždy ani krave Maline, na čom sa schuti zabavilo celé Slovensko.

Napokon však po dueli s Michalom Gajdošechom z hry vypadol a zo statku musel navždy odísť, hoci nebolo isté, či sa duel uskutoční, keďže Michal si nechal zavolať zdravotníka. Aj keď ho svojho času Robo Mikla varoval pred tým, že ľudia ho na ulici po vypadnutí z Farmy vysmejú, zdá sa, že napokon je opak pravdou. Fanúšikovia sa na mladom Nitrančanovi pobavili a za šoumenom im bude dokonca smutno. Mnohí sa tiež obávajú o nudu na statku, na ktorom sa teraz budú riešiť už iba spory. Nebolo to tak dávno, keď sa práve Juraj odvážil prehovoriť na dvojicu Peter a Táňa v noci počas toho, ako sa začal čudne natriasať spacák.

Samotného Juraja prekvapilo po príchode domov množstvo pozitívnych ohlasov, ktorých sa mu dostalo a za všetky povzbudivé slová sa Slovákom poďakoval. Dokonca prezradil aj svoje smelé plány do budúcna a neostal nič dlžný svojmu povestnému mysleniu vo veľkom štýle. Okrem toho, že sa chystá do stredajšieho Telerána na Markíze, plánuje totiž ambiciózny raper aj nový hudobný klip. Rozhodne sa bude na čo tešiť!

Juraj poďakoval fanúšikom a prezradil svoje smelé plány do budúcnosti

Zdroj: Facebook | Foto: YouTube

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...