Justin je práve uprostred svojho turné Purpose, kde vystupuje výlučne so svojimi autorskými piesňami. Mimo pódia ale veľmi rád spieva obľúbené pesničky iných umelcov, jedným z nich je aj Drake a Rihanna. Pred pár mesiacmi si na ,,Hotline Bling” zatancoval priamo v štúdiu rádia Capital FM a pred pár dňami zverejnil video, kde zahral okrem spomínanej skladby aj Drakeovu spoluprácu s Rihannou, pieseň ,,Work”.

[sociallocker]Kanadský spevák sa snaží dať do poriadku svoju poškodenú reputáciu. Momentálne sa mu to úspešne darí, nehovoriac o tom, že z nového albumu Purpose už stihol predať viac ako milión kópií, má na konte vzácnu cenu Grammy, v celosvetových hudobných rebríčkoch obsadzuje pravidelne prvé miesto, na Facebooku ho sleduje približne 78 miliónov fanúšikov a ako jediný dosiahol 10 biliónov videní na Youtube.
Vráťme sa ale k jeho klavírnym coverom. Videá majú síce len pár sekúnd, no potešili priaznivcov ako Justina, tak Drakea a Rihanny. Toľko diskutované a odsudzované spevákove dredy sú ukryté pod šiltovkou, a tak vás nebude nič zbytočne rozptyľovať 🙂

 

 

Zdroj: mtv.com | Foto: Tumblr | Video: Instagram, Youtube [/sociallocker]