Aj svetoznámi speváci a herci sú ľudia z mäsa a kostí. Svedčí o tom aj incident miláčika žien Justina Biebera, ktorý sa odohral v noci zo stredy 26. júla. Kanadský spevák odchádzal na svojom obrovskom pick-upe. Na mieste bolo v tom čase veľa fotografov, pričom jedného z nich Bieber vraj náhodne zrazil.

Okamžite po incidente ustarostený Bieber vyšiel z auta a snažil sa mužovi pomôcť. Fotograf ostal po kolízii ležať na zemi a sťažoval sa na bolesť nohy. Keďže na mieste bolo veľa novinárov, incident bol natočený na video. Justin na ňom ustarostene chodí okolo muža a neskôr komunikuje s políciou. Zranený muž bol na nosidlách prevezený do miestnej nemocnice.

Podľa mužov zákona nebol pri tejto nehode nikto zatknutý. Bieber vysvetlil svoje počínanie a nehoda sa mala udiať pri veľmi malej rýchlosti. Pravdou je, že “paparaci” doslova obkolesili interpretovo auto, a bolo tak veľmi ťažké sa s ním pohnúť.

Bieber údajne so zraneným mužom strávil niečo cez 10 minút a následne všetko vysvetľoval polícii. Fotograf vraj neutrpel vážnejšie zranenia. Akú bude mať tento incident dohru ukáže čas. Nehody prominentných šoférov sú veľakrát príležitosťou, ako z veci vytĺcť nejaké peniaze. Či takýto bude aj tento prípad je otázne. Každopádne ustarostená reakcia speváka je pekným gestom, ktorým ukázal, že aj on je len smrteľník.

https://twitter.com/londonerkenneth/status/890670271102763008

Zdroj: telegraph.co.uk | Foto: Instagram