Dara Rolins usporiadala po desiatich rokoch vianočný koncert, ktorý sa konal v pražskom Forume Karlín. Fanúšikovia ale ostali prekvapení, keď k nej na pódium vyšiel bývalý partner Matej Homola. Neuveríte, čo sa následne udialo!

Hoci si Dara udržuje spojenie so svojimi fanúšikmi prostredníctvom sociálnych sietí a najmä početných koncertov, jednu vec už dlhšie nevideli. Dara totiž celých 10 rokov vynechávala vianočný koncert, čo ale tento rok napravila vo veľkom štýle.

Vo Forume Karlín v Prahe sa postavila pred publikum v nádherných šatách a odspievala svoje veľké hity za burácajúceho potlesku divákov a niekoľkých standing-ovation. Počas koncertu sa navyše udialo niečo, čo si zrejme milovníci speváčky budú pamätať ešte dlho.

Jej bývalý partner Matej Homola, s ktorým oddelene vychovávajú dcéru Lolu, sa odrazu objavil na pódiu vedľa nej. Dara, ktorá sa so smútkom zúčastnila na nedávnom pohrebe ďalšieho ex, sa s Matejom privítala s úsmevom na tvári a uviedla, že je jedným z najdôležitejších ľudí v jej živote. Na záver vyrazila dvojica dych ešte viac, keď si spolu dali aj hudobný duet. Cesty osudu sú nevyspytateľné a pred niekoľkými rokmi by zrejme Dara ani len vo sne nehádala, že sa s bývalým partnerom ukáže na jednom pódiu s kľudným srdcom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<