Len v stredu sa verejnosť dozvedela o údajnom tehotenstve speváčky Barbory Balúchovej. Tá by mala Borisovi Kollárovi priviesť na svet jeho desiate dieťa. Na túto informáciu už zareagovali aj jej rodičia!

Portál fakt24.sk priniesol informáciu o tehotenstve speváčky so známym mnohopočetným oteckom. Barbora by mala byť už v štvrtom mesiaci tehotenstva, no snaží sa to tajiť. A dokonca aj pred svojimi najbližšími. O takejto dôležitej životnej zmene nevedeli ani jej rodičia.

[sociallocker]Toto prekvapenie ich čakalo až v novinách. Speváčka sa totiž už dlhšiu dobru vôbec doma ani neukázala, prezradil jej otec pre plusku.sk. Neviem o tom, že je tehotná. Čítal som to ráno v obchode,” priznal otec Barbory. Mama blondínky s Pluskou komunikovať nechcela.

Blondínka známa zo SuperStar rodičom nič nepovedala

O údajnom tehotenstve exsuperstáristky už vedia všetci aj v jej rodisku. “Je toho plný internet, že je tehotná s Kollárom. Hovorí sa tu od rána o tom. No viete, ťažko povedať či je to pravda,” povedal Pluske zdroj z krčmy. Prezradil aj to, že Barbora sa tam neukázala už dlho. Jej otec návštevu krčmy vynechal, zrejme vedel, že by ho neminuli otázky o tehotenstve svojej dcéry s bohatým oteckom.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]