Nová zoznamovacia reality šou Láska na chate naberá na obrátkach a po niekoľkých extravagantných pároch aktuálne exceluje ďalší. Potetovaná čašníčka si neberie servítku pred ústa a svojho potenciálneho partnera uráža a ponižuje na každom kroku. 

Po prvej vlne kritiky na sebavedomú blondínu Vlaďku sa diváci pustili aj do ďalšej účinkujúcej, tento raz do potetovanej Kaji. 23-ročná čašníčka dvíha tlak nielen sympatickému Šimonovi, ale aj fanúšikom na sociálnych sieťach.

Od prvej chvíle ho uráža a vysmieva za jeho výšku, prácu aj za neprimeraný vzhľad, keďže čakala niekoho úplne iného. Šimon je pritom na svoj vek mimoriadne vyspelý, inteligentný, vtipný a úprimný, no nemá ani šancu poriadne sa prejaviť.

,,Veď mám 183 cm,” neskrýva rozčarovanie z komentovania toho, že je pre ňu nízky. ,,No to určite, ty čo mi tu rozprávaš za blbosti zase,” odvrkla tmavovláska. Napriek ťažkej komunikácii spolu dvojica zostala ďalších 24 hodín, no nikto im veľké šance na lásku nedáva.

,,Kaja nech už drží hlavne hubu, lebo chudák chalan nič zlé nespravil a zhadzuje ho ako keby bola niečo viac. Decko,“ komentuje jeden z fanúšikov relácie. ,,Videl som ju párkrát v Štiavnici. Hovorim si, to je krásna baba a vyzerá presne podľa mojich predstáv. Uff, teraz som rád, že som ju neoslovil, by ma je*lo, takéto teľa mať pri sebe,“ hodnotí ďalší. Aký je váš názor? Dali by ste dievčine šancu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LÁSKA NA CHATE (@laskanachate_tvjoj)

Zdroj | Foto: IG/laskanachate_tvjoj, TV JOJ