Šoubiz Kali a Sima zvalcovali Slovensko novým hitom za jeden deň:TOTO je pecka!

Kali a Sima zvalcovali Slovensko novým hitom za jeden deň:TOTO je pecka!

Jeden z najúspešnejších raperov domácej hudobnej scény spojil svoje sily s temperamentnou Simou, s ktorou iba pred pár hodinami vydali nový singel. Skladba „Aj ty“ okamžite zarezonovala v ušiach Slovákov, pričom sa v priebehu jediného dňa stala absolútnou jednotkou na domácom YouTube!

Čerstvý ženáč Kali, ktorý iba pred pár dňami povedal svoje životné áno partnerke Alici, nahral singel s najúspešnejšou domácou raperkou Simou. Dvojica tentokrát ukázala svoj postoj k aktuálnemu trendu byť „IN“ na sociálnych sieťach a zapredávať sa kvôli popularite. Ako sami hovoria, napriek úspechu ostávajú nohami pevne na zemi a stále dokážu bez problémov povedať „prosím si a ďakujem“.

Singel „Aj ty“ sa medzi fanúšikmi raperov stretol s mimoriadnym úspechom a v trendoch na YouTube sa stal iba za pár hodín absolútnou jednotkou. Sima ani Kali následne nešetrili na sociálnych sieťach vďakou, pričom poslucháči im posielali jasné odkazy. „Ďakujem Bohu za toto dokonalé duo, ktoré nikdy nesklame! Naozaj krásne,“ napísala istá Tamara, ku ktorej sa pridala Katarína: „Pecka song. Rešpekt, úcta, pokora a radosť z maličkostí. Všetko to ma naučil Kali!“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/dezertkalimusic, simonahegerova | Video: YouTube