Odkedy sa stal obľúbený raper Kali (36) otcom, jeho život sa otočil o 180 stupňov. Sympatický hudobník sa nedokáže nabažiť svojej rozkošnej dcérky Nelky, ktorá sa najnovšie objavila aj v jeho čerstvo vydanom videoklipe. A môžete si byť istí, že v ňom nie je núdza o nádherné zábery.

Raper Kali je dlhé roky jedným z najuznávanejších domácich hudobníkov, avšak odkedy mu partnerka Alica porodila dcérku Nelu, jeho život nabral úplne nový rozmer. Iba pred pár hodinami vydal nový singel “Letový režim”, ktorý sa na slovenskom YouTube okamžite predral na prvú priečku sledovanosti. V emotívnom videoklipe sa vôbec po prvýkrát objavilo jeho dievčatko, pri ktorom nešetril úsmevmi či nehou.

,,Klip proste zachytáva to, čo žijem, snažím sa tráviť čo najviac času so svojou rodinou a blízkymi. Preto som tentokrát nezvolil produkciu, ktorá má veľký štáb, ale Aroganta, ktorý bol na mieste natáčania tak, že o ňom ani nikto nevedel. Je to človek, ktorého už tak isto radím medzi svojich. Takže pohodové točenie nič nenarúšalo,” uviedol Kali pre Slovakwoman.sk.

Klip zachytáva rapera spolu s jeho rodinou a priateľmi, pričom sa natáčal na chate v Martine. ,,Keďže som chcel spojiť príjemné s užitočným, pozval som blízkych, ktorí mohli a mali čas, na grilovačku aj so svojimi polovičkami a deťmi,” dodal Kali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto | Video: YouTube