Robert Kaliňák bol len nedávno zastavený políciou, keď sa rútil tunelom Sitina rýchlosťou 123 km/h. V piatok porušil ďalší predpis, pri čom bol opäť pristihnutý. Jeho reakcia vás ale zdvihne zo stoličky.

Robert Kaliňák bol koncom júla zastavený políciou, keď sa cez tunel Sitina rútil rýchlosťou 123 km/h, pričom prekročil povolenú rýchlosť 80 km/h. Verejnosť okrem iného následne pobúrila aj nízka výška pokuty, ktorá mu bola udelená. Namiesto naúčtovaných 160 eur mal totiž zaplatiť oveľa viac.

Neprešlo veľa času a novinárom sa podarilo nachytať exministra vnútra pri ďalšom priestupku. Keďže sa v piatok dostavil na Úrad inšpekčnej služby, kde bol opäť vypovedať vo veci únosu Vietnamca, odparkoval vozidlo na neďalekom mieste. Keď vyšiel z budovy, novinár z televízie Markíza ho konfrontoval s faktom, že vozidlo stálo hodinu na mieste zákazu parkovania.

To sa však nezaobišlo bez ironickej reakcie Kaliňáka. Ten najprv poprel, že stojí na zákaze, nakoniec uznal, že si toto obmedzenie nevšimol. „Neostáva vám nič iné, ako ma udať na políciu a ja potom zaplatím pokutu,“ podotkol s úsmevom a okamžite zmizol v aute. Takýto priestupok pritom zvykne polícia pokutovať sumou 50 eur.

Reakciu Kaliňáka na parkovanie na zákaze si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Facebook/Robert Kaliňák, Polícia SR