Robert Kaliňák si musel po obvineniach Denníka N o tom, že mal spolupracovať na únose vietnamského občana, zájsť na detektor lži. Výsledky s odpoveďami, ako aj skóre, sú viac ako prekvapivé!

Kaliňák bol po najnovších obvineniach z toho, že sa mal aktívne podieľať na únose vietnamského občana cez Slovensko až do Moskvy na vládnom špeciáli, donútený ísť na detektor lži. Informácie Denníka N hovoria o tom, že Trinh Xuan Thanh mal byť omámený a pomocou falošných dokladov prepravený zo Slovenska do Moskvy pomocou vládneho špeciálu a niekdajší minister vnútra mal všetko zastrešovať. Kaliňák, ktorý v minulosti randil aj s Adelou Vinczeovou, sa týmto tvrdeniam bráni a v záujme vyšetrovania sa odhodlal ísť na detektor lži, ktorého výsledky poukazujú na to, že pri odpovediach nezaklamal.

Podľa vlastných slov, ktoré odprezentoval aj na tlačovej konferencii, prešiel detektorom lži pod dohľadom odborníka, u ktorého v minulosti absolvoval test aj Igor Matovič. Najdôležitejšie štyri otázky ohľadne únosu prešiel Kaliňák v norme a skóre ukazuje na pravdivé odpovede. Kompletné odpovede a skóre, ktoré zverejnil portál Pluska, si pozriete >>> TU <<<. Kaliňák zároveň vyzýva, aby si na detektor lži teraz dostavil Denník N a preukázal pravdivosť svojich tvrdení.

Kaliňák prešiel detektorom lži

Zdroj: pluska.sk, dennikn.sk │ Foto: Facebook