Slovensko pred začiatkom uplynulého víkendu šokovali hneď dve správy. Martinovi Šmahelovi sa po utajenom tehotenstve jeho partnerky Beátky predčasne narodila dcérka Emka, no ešte väčší šok prišiel krátko na to, keď havarovala sanitka, v ktorej dievčatko prevážali. Fitnessákova bývalka posiela teraz malej bojovníčke nečakaný odkaz, na ktorý reagujú tisícky Slovákov.

Začiatkom uplynulého víkendu došlo v živote Martina Šmahela k dvom udalostiam, ktoré otriasli jeho svetom. V noci zo stredy na štvrtok sa fitnessákovi narodila dcérka Emka, ktorá ale prišla na svet už v 6. mesiaci, a tak si musí poležať ešte 3 mesiace v inkubátore. Už zakrátko ale prišlo k udalosti, ktorú nik nečakal.

Dievčatko, ktoré váži niečo vyše 800 gramov, totiž práve prevážala sanitka do ďalšej bratislavskej nemocnice, keď do sanitky napálilo BMW a Emku museli na mieste oživovať. Momentálne má byť stav exfarmárovej dcérky stabilizovaný, no malá bojovníčka musí ustáť cestu, ktorú pred sebou ešte má.

Zdrvený Martin sa o hroznej nehode dozvedel až po medializácii prípadu a ostal poriadne prekvapený, že ho o takej dôležitej udalosti nik neinformoval. K smutnému incidentu sa na sociálnej sieti vyjadrila aj modelova expartnerka Miriam Kalisová, ktorá navyše pred pár hodinami poslala malej Emka krásny odkaz: “Myslíme na Teba, Emka,” a pripojila aj slová “sesterská láska”. Na to zareagovali desiatky Sloveniek, ktoré si rovnako prešli predčasným pôrodom a Emke prajú všetko dobré. Príspevok podporili tisícky Slovákov, medzi nimi aj herečka Zuzana Vačková, moderátorka Kvetka Horváthová či televízia Markíza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/miriam.kalisova, TV Markíza