Aj keď sa Češka Tereza (22) momentálne nachádza v pakistanskej väznici po tom, čo u nej našli 9 kíl heroínu, jej kamarátka prezradila šokujúce tajomstvo. Dostane sa naozaj Tereza na slobodu?

Tereza už pár mesiacov trávi v pakistanskom väzení a čaká na svoje kľúčové pojednávanie, kde rozhodnú o vine a dĺžke trestu. Aj keď sa blondínka snaží pôsobiť vyrovnane a usmiato, priznala, že v nehostinnom prostredí už mala aj myšlienky na samovraždu.

Jej kamarátka Michaela nedávno pridala na sociálnej sieti spoločnú fotku z dovolenky, kde spomína na veselé časy spred roka a Tereze odkazuje: „Tak tento rok sme to už nestihli, tak ďalší rok pôjdeme znova… kam teraz?,“ robí si so zatknutou Terezou veľké plány.  Na komentáre ľudí, že s Terezou tak skoro asi nikam nepôjde, zareagovala podľa Blesku ešte prekvapivejšie: „A ja VIEM, že skôr, ako si všetci MYSLÍTE,“ na čo ju podporila aj ďalšia kamarátka so záhadnými slovami: „Pôjdu spolu určite už čoskoro. Musela by si vedieť, ako to naozaj je.“ Žeby sa Češka naozaj z tohoto obrovského škandálu vysekala na slobodu?

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook