Pred pár hodinami došlo k vážnej dopravnej nehode autobusu, v ktorom sa nachádzalo 25 študentov a vodič. V dopravnom prostriedku bola upevnená aj kamera, ktorá zachytila sekundy po zrážke s druhým vozidlom.

V americkom štáte Ohio došlo koncom decembra minulého roka k nehode, keď vodič Mustangu prešiel cez červenú a narazil do školského autobusu. Vo vozidle sa v tom momente nachádzalo 25 detí a 74-ročný vodič Danny Hupp. Zrážka bola natoľko silná, že sa dopravný prostriedok prevrátil.

Na miesto boli vyslané všetky záchranné zložky, pričom osem študentov aj vodiča odviezli s vážnymi zraneniami do okolitých nemocníc. Ďalší účastníci nehody boli ošetrení na mieste. Našťastie, nikto neutrpel smrteľné zranenia.

Polícia začala kolíziu vyšetrovať, a dokonca dostala aj nahrávku z kamery, ktorá sa v osudný deň nachádzala v autobuse. Na zázname je jasne vidieť, ako náraz ľudí vymrštil do vzduchu, pričom sa priestorom šíril krik od bolesti a prosby o pomoc. Desivé video sa momentálne šíri celým internetom ako varovanie pre vodičov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nbcnews.com  |  Foto | Video: YouTube