Známy slovenský básnik a textár Kamil Peteraj žije v spokojnom manželskom zväzku so svojou milovanou Ľubomírou. Hoci ona pracuje v lekárskom prostredí a on v umeleckej brandži, dvojici to aj takmer po 50 rokoch spolu stále ladí. Prezradil, v čom spočíva ich tajomstvo. 

Kamil Peteraj patrí na Slovensku k najlepším a najznámejším textárom a básnikom, pričom spolupracuje s talentovanými umelcami a spevákmi doma i v Čechách. Aj napriek vyššiemu veku sa nepripravuje na odchod do dôchodku a naďalej sa venuje práci, ktorú miluje.

O šťastí môže spokojne hovoriť aj v rámci súkromného života. Už 49 rokov je totiž ženatý s doktorkou Ľubomírou, s ktorou čoskoro oslávia okrúhle 50. výročie manželstva. Moderátor Ranných novín Thomas Puskailer umelca vyspovedal, aby zistil, v čom tkvie tajomstvo šťastného a dlhého vzťahu.

Tajomstvo je veľmi jednoduché, že sme to vydržali. Na to nie je recept. Recept je takúto manželku si nájsť, a to je celé. Keby som ja ju nemal, tak ja už dávno niekde tam straším v tých, viete čo… Takže takto to je,” vyznáva sa. A ako vidí recept na šťastné manželstvo pani Ľubomíra? Peterajova láska si myslí, že za úspechom je práve rozdielnosť oboch partnerov, ktorá ich napokon drží pokope. Smutný koniec vzťahu, ktorý vyústil do rozvodu, však nedávno priznala herečka Petra Vajdová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ranne.noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ