Vianoce sú už takmer za dverami, pričom v uplynulých hodinách horela v slovenských domácnostiach na adventných vencoch už druhá sviečka. Práve pri tejto príležitosti sa prihovoril svojim fanúšikom obľúbený hudobník Ondrej Kandráč, ktorý v novom videu ukázal celú rozkošnú rodinku.

Ondrej Kandráč bol v uplynulých mesiacoch súčasťou markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome, kde stvárnil množstvo hviezd z domáceho i svetového šoubiznisu. Kým len pred pár týždňami zverejnil s kolegyňou Natáliou Puklušovou spoločný duet Ľúbi, kto dúfa, s rodinou pracovali aj na vydaní CD nosiča Vianoce s Kandráčovcami. 

Ako približuje samotný spevák, ide o výber tých najkrajších slovenských kolied, pričom verí, že prinesú poslucháčom vianočnú pohodu i radosť. „Radostné a požehnané vianočné sviatky vám želajú Kandráčovci,“ odkazuje obľúbený hudobník, ktorý k štyrom zo skladieb zverejnil aj oficiálne video. V tom fanúšikom ukázal mamu Moniku, manželku Eriku, ale aj detičky Ondreja, Emku a Marušku, ktorá vám svojou roztomilosťou ukradne srdce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, IG/kandrac.ondrej_official