Po hektickom týždni Kanye pravdepodobne dúfal, že aspoň víkend bude mať pokojný. Na novom videu TMZ bol však Kanye zachytený, ako vpadol do súboja dvoch paparazzov. Čo sa dialo ďalej? 

Kanye nezaváhal a oddelil ich od seba. Následne jedného z nich na upokojenie objal a  vrátil k odpovediam na otázky tykajúce sa toho, či plánujú s Kim Kardashian ďalšie dieťa, a taktiež či si myslí, že mu Mark Zuckerberg pomôže s jeho finančnou situáciou. Kanye pred pár dňami žiadal Marka Zuckerberga, majiteľa Facebooku, o pomoc prostredníctvom Twitteru. Irónia, nemyslíte?

Síce sa Zuckerberg ku Kanyeho žiadosti otvorene nevyjadril, “likeol” však status Stevena Grimma, bývalého softvérového inžiniera Facebooku, ktorý napísal: “Drahý Kanye West, ak chceš žiadať CEO alebo Facebook o miliardu dolárov, možno by si to nemal robiť cez Twitter.”

Kanye West a Mark Zuckerberg

Tento raper a módna ikona nás, pravdepodobne, nikdy neprestane šokovať. Pokiaľ sa totiž nechvastá na Twitteri tým, že ho jeho práca takmer dostáva na mizinu a je v 53-miliónovom dlhu, tak sa hrá na mierotvorcu.

https://www.youtube.com/watch?v=Y4uzi7KzV-k

Zdroj: mirror.co.uk, cosmopolitan.com Foto: mirror.co.uk, metro.co.uk, rap-up.com