V drese anglického FC Liverpool strávil dlhých osem rokov, väčšinu tejto doby bol oporou zadných radov slávneho klubu. Momentálne to vyzerá tak, že jeho dni v klube sú spočítané a otázkou ostáva už len to, kde zakotví. Momentálne to vyzerá na Turecko.

Turecká liga síce nepatrí medzi špičku Európy, no kvalita a peniaze v nej rozhodne nechýbajú. Z dlhodobého hľadiska patrí na koniec prvej desiatky najkvalitnejších líg v Európe a v jej lige nechýbajú ani veľké mená.

[sociallocker]Ďalším z nich by mal byť Marin Škrtel. 31-ročný obranca by sa mal sťahovať do najlepšieho tureckého klubu, do Fenerbahce Istanbul. Liverpool údajne prijal ponuku vo výške 7 miliónov eur. Tu by sa tak mohol stať spoluhráčom hviezd, akými sú van Persie, Nani či Emenike. Kmeňovým hráčom Fenerbahce je aj Miroslav Stoch.

Pre Martina by to bola štvrtá zastávka v kariére, ktorú začal v Trenčíne, pokračoval v Zenite Petrohrad a FC Liverpool. Medzi záujemcov o jeho služby údajne patria aj iné turecké, ruské či anglické kluby. Počas pôsobenia v Anglicku odohral celkovo za LFC 432 zápasov, vyhral ligový pohár, raz sa dostal do zostavy sezóny a štyrikrát bol hráčom roka na Slovensku.

Zdroj: theguardian.com | Foto: Facebook[/sociallocker]