Karel Gott sa v sobotu stal opäť absolútnym víťazom Českého slávika. Cenu si však prevziať nemohol kvôli zdravotným problémom. 

[sociallocker]Karel Gott vyhral už svojho 41.zlatého slávika. Cenu si však tentokrát nemohol prevziať osobne. Leží totiž opäť v nemocnici kvôli komplikáciám po operácii chrbta. Mal však plnohodnotný zástup, ktorý dojal svojimi slovami všetkých. Cenu za ocina prevzala dcérka Charlotte Ella.

“Tak toto som naozaj nečakala. Ocko ma sem poslal, pretože maminka ani sestrička nie sú fotogenické. Mne to neprekáža, pretože ja som po ockovi a som na to pyšná,” začala vtipne Charlotte. “Ocko všetkým ďakuje za hlasy. Veľmi tu chcel byť, ale nemôže, pretože je v nemocnici s chrbtom. Teraz sa pozerá. Oci, dúfam, že som ti nespravila hanbu a ak áno, tak prepáč. Veľmi ti ďakujem, pretože konečne môžem ponocovať s dospelými,” píše portál blesk.cz o slovách Gottovej dcéry.

#GoodCharlotte #BylaMocŠšikovná #JsemPoTátoviAJsemNaToPyšná #Wow

Fotka uverejnená používateľom Leoš Mareš (@leosmares),

Charlotte sa za svoj príhovor naozaj hanbiť nemusí, ocenili ho prítomní v sále a neskôr aj samotný spevák, ktorý oznámil, že kvôli komplikáciám po operácii chrbta musí zrušiť všetky pracovné záväzky minimálne na celý budúci týždeň.

“Priamy prenos som však z nemocničného lôžka s nadšením sledoval a myslím, že Charlottka ma s najväčšou noblesou zastúpila. Touto cestou by som vám chcel srdečne poďakovať za hlasy, ktoré ste mi i v tomto roku poslali. Obhájiť víťazstvo je v tak silnej konkurencii rok od roku ťažšie a ja si vážim vašej neustálej priazne,” odkázal svojim fanúšikom spevák, ktorý dúfa, že budúci rok bude môcť prísť osobne, ak bude nominovaný.

Zdroj: blesk.cz, Facebook | Foto: Facebook, Instagram
[/sociallocker]