Karel Gott je rozhodne legendou českej hudobnej scény. Jeho kariéra je úspešná desiatky rokov a nezlomili ho ani vážne zdravotné problémy. S médiami sa vždy snažil komunikovať slušne, no konanie jedného z novinárov zrejme prekročilo všetky hranice!

Legendárny spevák sa v českom ale aj v slovenskom šoubiznise pohybuje dlhé roky. Na pozornosť médií si tak veľmi rýchlo zvykol, no nikdy nedošlo k situácií, že by s novinármi stratil trpezlivosť. Až doteraz! Gott totiž podal žalobu na Jiřího Krušinu, ktorý vydal knihu s názvom “Na cestách so slávikom.“

Karel tvrdí, že publikácia vyšla bez jeho autorizácie a niektoré zverejnené fotky či historky ho poriadne nahnevali. Od novinára žiada, aby sa verejne ospravedlnil a stiahol knihu z predaja. Konanie zlatého slávika žalovaného novinára šokovalo, keďže ho sprevádzal na mnohých zahraničných cestách a s fotením súhlasil. ,,Keby som cítil pochybenie, tak by som jeho žiadosti vyhovel. Nemám ale pocit, že by som urobil niečo zlé. Fotky nikdy nevznikali v štýle paparazzi,“ hájil svoju prácu Krušina pre idnes.cz.

Zdroj: revue.idnes.cz  |  Foto: Facebook