Spevák sa veľmi tešil, že v nej nájde svoje pokojné miesto. Nakoniec však ešte nedokončenú chalupu predáva.

[sociallocker]Spevák Karel Gott (77) túžil po mieste, kde by mohol v pokoji čítať knihy, maľovať či premýšľať. Preto sa s manželkou rozhodli kúpiť pozemok, kde si postavia chalupu. Ako miesto si zvolili obec Doubice v severných Čechách. Chalupa ešte nie je dokončená a spevák sa už rozhodol, že ju predá. Za všetko vraj môže až priveľký záujem o túto stavbu. Z pôvodného plánu pokojného miestečka by sa tak stalo niečo úplne iného. Cestovné kancelárie vraj dokonca organizovali zájazdy, aby ľudia videli kde Karel Gott stavia.

Musím vám povedať, že všetko má svoje hranice a každý pohár trpezlivosť raz pretečie. Naše pôvodné nadšenie mať drevenicu v severných Čechách sa zmenilo vo veľké sklamanie,” povedal smutne Gott a dodal, že nemajú s manželkou a deťmi záujem, aby bol každý ich krok na tomto pozemku pod drobnohľadom.

Tentokrát mu popularita bola na príťaž

Drevenica pre nich stratila zmysel odpočinku a stalo sa z nej miesto akejsi atrakcie. “Preto sme sa rozhodli, i s ohľadom na miestnych obyvateľov a ich pokojného života v obci, že pozemok s nedokončenou stavbou predáme,” dodal spevák, ktorý sa po týchto skúsenostiach už zrejme do ničoho podobného nepustí a relaxovať bude chodiť iba do “cudzieho”.

Zdroj/Foto: Facebook
[/sociallocker]