Karel Gott je rozhodne legendou českejslovenskej hudobnej scény. Jeho kariéra je úspešná desiatky rokov a nezlomili ho ani vážne zdravotné problémy. Najnovší záber, ktorý zverejnil na sociálnej sieti, však spustil hotovú lavínu, ktorá určite prekvapila aj jeho samotného.

Legendárny spevák sa v českom, ale aj v slovenskom šoubiznise pohybuje neuveriteľných 60 rokov. V priebehu posledných rokov si však prešiel zákernou rakovinou, mal urgentnú operáciu brucha a pred necelým mesiacom bol “božský Kája“ opäť hospitalizovaný. Trápilo ho totiž respiračné ochorenie, ktoré mu natoľko oslabilo imunitu, že musel byť v karanténe.

Médiami sa tak niesli hrozivé správy, ktoré hovorili aj o možnej smrti českej legendy. Gott však všetky dohady vyvrátil, keď sa spoločne s rodinou vybral na dovolenku do hôr po tom, ako bol prepustený do domácej liečby. ,,Milí priatelia, dnes ráno som sa zobudil a ejhľa, som zaviaty snehom. Ako je tam u vás? Prajem vám krásnu adventnú nedeľu,“ napísal k fotke, kde vyzerá tak dobre ako za starých čias. Práve to si všimli aj fanúšikovia, ktorí nešetrili chválou.

Zdroj: Facebook/Karel Gott  |  Foto: Facebook/Karel Gott