Aj napriek tomu, že smutná informácia o úmrtí Karla Gotta (†80) prišla už pred pár dňami, ľudia sa stále nevedia zmieriť so stratou tak talentovaného umelca. Rodák z Plzne patril k československým legendám a klenotom, pričom jeho piesne zostávajú navždy zapísané v srdciach mnohých fanúšikov. Úspešná kariéra mu však zabezpečila aj luxusný majetok, ktorým sa nikdy netajil.

Božský “Kája“ si v priebehu 60-ročnej kariéry zadovážil niekoľko luxusných nehnuteľností, pričom bankové konto speváka narastalo každým rokom. Hodnota jeho dedičstva sa tak momentálne odhaduje na 900 miliónov českých korún (cca 35 miliónov eur).

Veľkú časť spevákovho majetku tvoria, samozrejme, príjmy z hudobnej produkcie, a taktiež z firmy Karel Gott Agency, ktorú má pod taktovkou umelcova manželka. Momentálne je isté, že vila na Bertramke bola ešte pred smrťou zlatého slávika prepísaná na vdovu Ivanu a chata v Doubiciach je vo vlastníctve jeho svokry.

O ďalšom majetku sa zrejme rozhodne v priebehu nasledujúcich dní, pričom hlavnými dedičkami sú dcéry Dominika (46) a Lucia (31) z predchádzajúcich vzťahov, nehovoriac o Charlotte Elle (13) a Nelle Sofií (10). Podľa dostupných informácií sa mal o poslednú vôľu postarať spevák ešte pred smrťou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk, plus7dni.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Karel Gott, tn.nova.cz, YouTube