Bola krásna a úspešná, no jej mladý život predčasne vyhasol po tom, čo za záhadných okolností nahá vypadla z 20. poschodia mrakodrapu.

Holandská modelka Ivana Smit mala veľmi sľubne rozbehnutú kariéru modelky. Darilo sa jej najmä v Malajzii, kde žila od svojich piatich rokov. Predvádzala pre Chanel i iných módnych návrhárov. V jej ďalšom rozlete jej však zabránila obrovská tragédia.

V osudný večer sa išla zabávať na párty k istému americkému manželskému páru do ich bytu v Kuala Lumpur, ktorý sa nachádzal na 20 poschodí. Podľa nepotvrdených zdrojov sa malo ísť o swingers párty. Z tejto akcie sa však už živá nevrátila.

Ráno totiž objavili jej nahé mŕtve telo. Je jasné, že mladá modelka umrela na následky pádu z veľkej výšky. Vypadla sama alebo jej v tom niekto pomohol? Podľa polície sa však na jej tele nenašli žiadne stopy po násilí a v dôsledku toho cudzie zavinenie predbežne vylúčili. Rodičia sú z tohto verdiktu neskutočne zronený a neveria tomu, že by išlo o náhodu či samovraždu. Modelkin otec Marcel Smit tvrdí, že Ivana mala na krku modriny, ktoré vyzerali akoby ju niekto škrtil. “My neveríme, že vypadla z dvadsiateho poschodia, keď sa jej telo našlo na šiestom,” nechal sa počuť nešťastný otec.

Záhadou je, že modelka bola nahá a jej oblečenie sa našlo v byte, kde sa konala párty. Spodná bielizeň však chýbala. Pri pitve tiež zistili, že Ivana požila pred smrťou alkohol a drogy. Prítomnosť omamných látok zistili aj u amerického podnikateľa a jeho ženy.

Čo sa stalo na tej osudnej párty a prečo musela mladá Ivana umrieť ? Bola to náhoda, či chladnokrvná vražda? Prípad má ešte mnoho otáznikov, no veríme, že najbližšie dni prinesú odpovede. Predovšetkým pre zronených rodičov, ktorý budú ešte dlho oplakávať svoju krásnu dcéru.

Zdroj: dailymail.com| Foto: pexels, instagram