30-ročná Newyorčanka Karina Vetrano pracovala ako čašníčka a vo voľnom čase si zvykla rada zabehať. Až do jej osudného dňa.

[sociallocker]Mladá žena obľubovala vo voľnom čase behanie a tento šport si zvykla vychutnávať občas spolu so svojím otcom. Práve on ju len krátko pred nešťastnou udalosťou upozorňoval, aby si dávala pozor, keď chodí behať sama. Karina ho však ubezpečovala, že bude v poriadku a nemusí sa o ňu báť.

zenu znasilnil a zabil

Ešte však netušila, že obavy jej otca sa čoskoro naplnia. Jedného dňa sa vydala behať tak ako obvykle. Keď sa však hodnú dobu nevracala domov, jej otec Phil, bývalý hasič, kontaktoval políciu a vydali sa jeho dcéru spoločne hľadať. Večer o pol jedenástej sa mu naskytol pohľad, ktorý by nechcel zažiť žiaden rodič. Svoju dcéru našiel na zemi mŕtvu so stiahnutými nohavicami. Ako sa neskôr potvrdilo, mladá Karina bola znásilnená a následne zavraždená.

zenu znasilnil a zabil

Jej otec však tuší, kto by mohol byť podozrivý, keďže sa potvrdilo, že muž na svoju obeť číhal. Polícia pátra po neznámom mužovi, ktorý chodil behávať po rovnakej trase ako Karina 4 z 5 dní v týždni. Muž má medzi 30-35 rokov a tmavé vlasy. Jeho prítomnosť ako aj posledný beh Kariny totiž zachytili bezpečnostné kamery.

Zdroj: thesun.co.uk, YouTube  | Foto: Twitter, Instagram
[/sociallocker]