Na Farme dôjde opäť k absolútne šokujúcej situácii, ktorú zrejme nikto z divákov nepredpokladal. Vždy sebavedomá Karin, ktorá má rada posledné slovo, spraví niečo neuveriteľné. Reakciu farmárov na svoj počin ale blondínka určite nečakala!

Na Farme sa atmosféra opäť poriadne zhustila a po výmene skupiny Bohatých a Chudobných sa vyostrujú aj konflikty. Farmárka Karin začína mať problémy s ostatnými na statku, ktorí ju podľa jej slov bezdôvodne napádajú, pričom v minulosti sa netajila ani antipatiou voči Twiinskám. Preto sa rozhodne urobiť niečo neuveriteľné.

Vždy sebavedomá blondínka sa odrazu objaví v skupine Chudobných, ktorí majú na statku pohodu a príde so šokujúcim ospravedlnením: „Ja by som sa vám fakt chcela ospravedlniť za moje chovanie k vám. A ja som strašne šťastná, že sme mali možnosť sa vymeniť, aby som vedela, aké k*rvy mám vedľa seba,“ dostala zo seba rodáčka z Banskej Bystrice.

Jej nečakané ospravedlnenie však neprijali všetci s nadšením. Sesterské duo Twiins síce považuje slová Karin za pekné gesto, no Robo Mikla jej kajúcny prejav označil za poriadny podraz voči svojej skupine a blondínkino správanie sa mu nezdá vhodné. Na jej odchod „na druhý breh“ majú názor aj jej súkmeňovci Dominik či Táňa, ktorí vidia za krokom farmárky len premyslenú taktiku. Snaží sa Karin len dostať do priazne súperovej skupinky?

Zdroj │ Foto: YouTube, TV Markíza