Karin Dvořáková až doteraz prechádzala drsnou Farmou ako baletka po javisku a bez väčšej námahy postupovala z kola na kolo. To je však minulosťou a na krehkú blondínku doľahla bezmocnosť do takej miery, že to už nezvláda.

Karin sa doposiaľ darilo prechádzať drsnou Farmou bez väčšej námahy a pôsobila, že si hru na statku bezvýhradne užíva. To sa však pred pár hodinami zmenilo a na krehkú blondínku prišla bezradná chvíľa, ktorá ju úplne odrovnala. Na Záhorí sa totiž poriadne ochladilo a na farmárku doľahla neúprosná zima. A takto vyzerala krehká farmárka pred Farmou s tmavými vlasmi.

Keď sa však posťažovala chlapom na Farme, tí ju neľútostne vysmiali a vysvetlili Banskobystričanke, že nevie, čo je to drsné: „Ale viem, že neviem, čo je drsné. Ja chodím taxíkom do roboty,“ pritakáva na výsmech Karin. Keď však nenašla útechu u farmárov, posťažovala sa Renáte a Dade v kuchynke: „To je už nad moje sily toto fakt. Keby bola možnosť, zoberem si veci a idem do p**e z tadeto. Prisahám! Aby som si ja necítila nohu. Toto je už moc. V momentálnej situácii to nezvládam. Som sa rozrevala ráno,“ priznáva bezmocne.

Ani ženám sa však blondínku utíšiť nepodarilo a so schúlenými nohami pri piecke sa neubránila ani slzám:“ No čakala som, že táto Farma bude drsná, ale bola v pohode, ale od včera už umieram,“ zakončuje svoje trpké priznanie. Ako si Karin napokon poradí s chladným počasím, ktoré jej dáva zabrať, sa dozviete už v najbližších častiach.

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube, Facebook