Reality šou Farma sa pomaly, ale isto blíži do svojho veľkolepého konca, pričom všetci súťažiaci si už momentálne užívajú ničím nerušený oddych v pohodlí svojho domova. Ako je totiž známe, natáčanie epizód bolo ukončené už pred niekoľkými týždňami a na dlho očakávané finále sa diváci môžu tešiť už 7. decembra.

Ešte predtým však bude na televíznych obrazovkách odvysielaných zopár posledných epizód, počas ktorých vypadne každý deň jeden súťažiaci. Po prehratom súboji bol ako prvý z hry odstavený Michal, po ňom nasledovala Renáta, pričom množstvo divákov upútala najmä jedna zásadná vec.

Aj keď sa doposiaľ Karin Dvořáková, snáď najvýraznejšia farmárka aktuálnej série, na statku od roboty nepretrhla, vyraďovacie kolá jej idú ako po masle. Práve tento fakt má byť tŕňom v oku divákov i farmárov, ktorí ju obviňujú z podvádzania. V poslednej hre o 75 000 € sa jej totiž mimoriadne darilo so sudmi, ktoré mali súťažiaci dotiahnuť do cieľa, pričom Karin sa podarilo predbehnúť i statných mužov.

Blond kráske, ktorú niektorí diváci prirovnávajú i k známej rozprávkovej postavičke, však už pretiekol pohár a celú aféru komentovala nahnevaným statusom: „Ten pocit, keď ti ľudia závidia aj obyčajný sud, ktorý ťaháš a vyhráš.. Vy špekulanti, my ženy sme mali sudy s rovnakou váhou, každá! To, že som bola prvá, je moje vnútorné presvedčenie ukázať vám, neprajným ľuďom, že mám na viac!“ nechala sa počuť Banskobystričanka. Bude mať však toľko šťastia aj v ďalších disciplínach? Nechajte sa prekvapiť.

Foto: Instagram/farma2018_official, karinnett, markiza