Karin Dvořáková ani po skončení Farmy neupadá do zabudnutia. Hoci od skončenia reality šou prešlo zopár mesiacov, tmavovláska si získala množstvo priaznivcov. Po veľkej premene vizáže, ktorá zahŕňala aj plastiky, sa exfarmárka pochválila splnením luxusným snom.

Farma sa síce skončila pred mnohými mesiacmi, no niektorí súťažiaci napriek tomu, že nezískali finančnú výhru 75-tisíc eur, dokázali z párminútovej slávy vyťažiť maximum. Dokonalým príkladom je aj Karin Dvořáková z Banskej Bystrice, ktorá ani takmer po roku neupadá do zabudnutia.

Na Instagrame tmavovlásky svieti vyše 50-tisíc followerov, ktorí sú zvedaví na novinky z exfarmárkinho života. Tá ich najprv šokovala vynoveným vzhľadom, ktorý dosiahla aj vďaka plastickým operáciám. Mnohých odrovnala aj obrovskými prsiami, ktoré dnes udierajú do očí.

Teraz však prišiel na rad ďalší šok. Karin sa totiž rozhodla splniť si svoj sen a na sociálnej sieti sa pochválila novým luxusným tátošom. Bývalá farmárka sa odteraz bude voziť na Audine, ktorú okomentovala veľavravným slovíčkom “Moja Beruška”. Hoci zatiaľ neuviedla, či ide o nový kúsok alebo kúpu z druhej ruky, je zjavné, že kráske sa po finančnej stránke zrejme mimoriadne darí.

Zdroj │ Foto: Instagram/karinnett