Reality šou Farma 10 spoznala svojho oficiálneho víťaza v prvej polovici decembra 2018. Jednou z najvýraznejších tvárí jubilejnej série bola okrem iných aj Karin Dvořáková z Banskej Bystrice, ktorá sa snaží udržať na očiach verejnosti aj po vypnutí televíznych kamier.  

Kým by sa bývalý farmár Michal Gajdošech najradšej vrhol na dráhu herca a Ibrahim Maiga mieni vstúpiť do politiky, bývalá hviezda reality šou to zobrala z úplne iného konca. Karin Dvořáková podstúpila po vypadnutí z markizáckeho statku zopár kozmetických úprav a po zmene farby vlasov či vytuningovaní pier sa vrhla aj na úpravu poprsia.

Začiatkom roka podstúpila plastickú operáciu, pričom s výsledkom sa pred fanúšikmi pochválila hneď po zákroku. Ako sa zdá, dnes je už Karin celkom fit a na sociálnej sieti sa objavila i prvá snímka, kde exfarmárka odhodila oblečenie, ale aj zábrany.

„S Karin sme už raz cvakali dávno, dávno, ale to nerátame. Tentokrát sme nemali priestor, bohužiaľ, takže sme behali po Bystrici, a preto budú fotky z rôznych lokácii. Nabudúce, keď nájdeme krásny svetelný byt, tak sa môžete tešiť na se*y spodné prádlo, dlhonohú a kozatú Karin a ppc fotky,“ napísal k snímke fotograf. Tak čo hovoríte na nové telo farmárskej krásky?

Karin bez trička môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/petkography, farma2018_official, Karinnett