V utorok sa ďalšia nákupná maniačka vrhla do obchodov, aby čo najvýstižnejšie splnila tému, ktorú pre tento týždeň zadal stylista. Okrem Veronikinho outfitu, však medzi diváčkami stále rezonuje pondelková Karin, ktorá poslala všetkým neprajníkom jasný odkaz.

[sociallocker]Tento týždeň sa súťažiace, ktorými sú mimochodom modelky, snažia obliecť ako Kardashianky. To je totiž téma, ktorú zadal stylista a mali by sa tak zamerať skôr na puzdrovú sukňu či šaty, v tmavších alebo neutrálnych farbách.

V pondelok ako prvá vyrazila do obchodov fotomodelka Karin a práve jej účinkovanie, no predovšetkým vyjadrovacie schopnosti, zaujali ľudí natoľko, že mladú dievčinu teda poriadne skritizovali. Pri predstavovaní svojho šatníka veľmi výstižne opísala každý jeden kúsok slovami: „toto nosím veľmi rada,“ alebo „toto ma úplne vystihuje“. Ak ste videli pondelkovú časť relácie, určite viete, o čom píšeme. Nečudo, že si verejnosť na nej zgustla a Karin venovali nelichotivé komentáre. Tá sa však rozhodla na to zareagovať a na sociálnu sieť napísala odkaz, ktorý si asi po sebe druhýkrát neprečítala. Ktovie, či sa už Karin nenadnáša.

karin1

Jedno je však jasné a to, že Karin s kritikou počítať musela, keďže sa do súťaže prihlásila dobrovoľne. To k tomu jednoducho patrí a je to určitým spôsobom i daň za zviditeľnenie sa.

Zdroj: maniacky.joj.sk | Foto: Facebook, Youtube[/sociallocker]