Kariéra Karla Gotta, ktorý je legendou československej hudobnej scény, je úspešná už desiatky rokov, pričom ho nezlomili ani vážne zdravotné problémy. V spoločnosti vždy pôsobí ako pravý džentlmen a na prvý pohľad sa zdá, že žije v usporiadanej rodinke. Je to však naozaj tak?

V týchto dňoch vychádza nová kniha s názvom „Náš Karel“ z edície Blesk Extra, ktorá je, samozrejme, venovaná veľkému maestrovi. Viac ako tucet priateľov či kolegov sa vyjadrili k niekoľkonásobnému českému slávikovi, medzi ktorými bol aj jeho dobrý kamarát, spevák Milan Drobný.

Práve on sa pred časom vyjadril, že Gott má byť pod drobnohľadom jeho manželky, ktorá mu kontroluje telefón a údajne sa snaží odlákať ho od priateľov. Situácia sa vyostrila, keď Drobný v médiách povedal, že Karel je fyzicky týraný zo strany jeho milovanej polovičky. Túto informáciu mal dostať od dlhoročného vodiča Gotta, Olda Havránka. ,,…prisahal mi, že Ivana Karla bije a že som jediný, kto s tým môže niečo urobiť. Tak som podľa toho reagoval a strhla sa táto “mela“,“ uviedol pre blesk.cz.

Pod pojmom mela si môžeme predstaviť niekoľko konfliktov medzi Drobným a Gottom. Následne však došlo k nečakanému rozuzleniu, keďže sa ukázalo, že vodič, ktorý túto ohavnú klebetu rozšíril, sa chcel jednoducho pomstiť. Mal sa totiž nepekne vyjadrovať o dcérach Gottovcov, vďaka čomu dostal vyhadzov. ,,Olda nemohol zabudnúť na to, že ho vyhodili. Bola to od neho pomsta. Karel mi vysvetlil, ako to bolo,“ dodal Drobný.

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: Facebook/Karel Gott, Facebook/Milan Drobný