Rodinka obľúbeného MMA zápasníka sa 1. decembra rozrástla o nového člena, pričom sa dvojica teší z chlapčeka. Ide v poradí o štvrté dieťa Karlosa Vémolu, ktorý je šťastím bez seba. Pôrod však zahŕňal aj komplikácie spojené s pandémiou koronavírusu.

MMA zápasník Karlos Vémola a modelka Lela Ceterová sa tešia z chlapčeka. 32-ročná blondínka priznala, že pôrod pre ňu nebol jednoduchý, keďže ešte pred cisárskym rezom mala po druhýkrát pozitívny covid test, v dôsledku čoho nemohol byť jej partner pri nej.

36-ročný bojovník sa tak doma staral o ich 2-ročnú dcérku Lili, no bola im umožnená aspoň krátka návšteva v pôrodnici. ,,Už sme na svete. Dnes potečie prúdom vodka,“ oznámil na sociálnej sieti, pričom fanúšikom priblížil detaily pôrodu, ktoré zahŕňali aj prísne protipandemické opatrenia.

Rodák z Olomouca sa nikdy netajil tým, že celoživotne žije zo svojich vzorov, ktorým je, okrem iných, Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone. Výber mena pre syna tak bol zrejme jednoduchý. ,,Narodil sa nám nový kráľ. Presne, ako som sľúbil, tak som splnil. Máme nového kráľa. Na Arnolda si ešte počkám, ale pretože toto bol bojovník ako Rocky Balboa, malý covidáčik, tak toto je Rocky Vémola,“ povedal v krátkom videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/karlos_terminator_vemola  |  Foto: IG/karlos_terminator_vemola, lela_ceterova_official