Nie je krása ako krása! V dnešnej dobe sa zásluhou čaru filtrov sociálnych sietí dokáže stratiť ktokoľvek a skutočnú podobizeň celebrít, ale aj bežných ľudí sa vďaka skrášľovacím technikám fotoaparátov dá ľahko prekabátiť. Z instagramových supermodeliek sa neraz vykľuje bežná žena, kde bezchybnú hladkú pleť nahrádza v reálnom živote pórovitá tvár s vráskami. 

Krásna celebritná modelka Karolína Chomisteková (27) sa verejnosti pravidelne hlási cez svoj profil s vždy perfektne upravenými fotografiami, na ktorých prezentácií si dáva záležať. Fanúšikovia o počte viac ako 150-tisíc ľudí tak majú možnosť nahliadať do bežného života najkrajšej ženy Slovenska z roku 2013 a vnímať jej pôvab zo všetkých strán!

Nie je však správne hádzať všetky instagramové krásky do jedného vreca! Oklamať filtrom nádhernú tvár je jedna vec, prezentovať však vypracované telo je už o niečom inom. Karolína sa so svojou sestrou vybrala k vode, kde odhalila svoje dokonalé telo, ktoré po rokoch aktívneho modelingu vyzerá stále lepšie a lepšie! No uznajte!

Missku v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/karolinachomistek | Foto: IG/karolinachomistek, lukaskimlicka