23-ročná Karolína Matušková sa do šou Najväčší víťaz prihlásila bez toho, aby to prezradila svojmu priateľovi. Nechcela ho a ani seba už viac obmedzovať, preto sa rozhodla raz a navždy skoncovať s nadbytočnými kilami.

Na začiatku súťaže vážila neuveriteľných 109,2 kg, no v súčasnosti je táto váha už dávno zažehnaná a Karolína sa môže pochváliť formujúcou sa postavou. Vďačí za to najmä trénerovi Janymu, ktorý si ju aj napriek ukončenia súťaže vzal pod ochranné krídla a počas tréningov na ňu dozerá.

Na svojom Instagrame sa podelila s fotografiou z januára, na ktorej má ešte všetky nadbytočné kilá. Do takejto situácie sa už však nechce nikdy dostať, preto sa nevzdáva a aj naďalej na sebe pracuje.

“A prišla tá chvíľa, kedy som natrafila na fotku z 15. januára. Naozaj som to mohla nechať zájsť až takto ďaleko? Prečo som nepočúvala ľudí naokolo? Prečo som si neuvedomovala veľkosť oblečenia číslo 48? Nevadilo mi, že neviem nakupovať v normálnych obchodoch? Avšak. Hanbila som sa. Schovávala som sa. Nemala som rada spoločnosť aj napriek tomu, že tak milujem smiech a ľudí. Hanbila som sa vyzliecť pred priateľom. A tieto pocity som ešte viac zajedala. Potajomky. Aby ma nikto nevidel. Strašné. Keď si na to spomeniem, nabiehajú mi zimomriavky. K tomuto len jedno. Som nesmierne vďačná @tvmarkizaofficial za možnosť zúčastniť sa show #najvacsivitaz, ktorá mi doslova zmenila život, myslenie, návyky v strave a v cvičení.. no keď som vypadla, zas raz som sa dostávala do starých koľají. A vtedy to prišlo. Vlastne odišlo 😀 odišla správa @janylandl a on nezaváhal ani na sekundu. Bola mu ukradnutá farba môjho trička v súťaži. Dali sme tréning, potom druhý, tretí… A ja si už neviem predstaviť fungovať bez jeho podpory a pomoci. ❤💙 Keďže sa mi nedalo cestovať každý deň za Janym, veľkú ústretovosť som našla v @sporthousetrnava! V neposlednom rade všetci vy, ktorí ste to prežívali so mnou – ĎAKUJEM!,” napísala Kajka na Instagrame.

Karolína Matušková po zmene

Zdroj/Foto: Instagram