Moderátor Andrej Bičan (43) je s manželkou Editou (41) stále v rozvodom konaní, no to mu nebráni užívať si dovolenku s mladou milenkou Miškou (23). Najnovšie zverejnil provokačné zábery z romantického výletu, kde nechýbajú bozky ani zamilované pohľady.

Zabávač si užíva krásne dovolenkové dni v Taliansku so svojou milenkou Miškou a nenechajú sa nikým vyrušovať. Andrej Bičan si zrejme nerobí ťažkú hlavu z rečí manželky Edity o tom, ako si nepraje, aby mala mladá žena akýkoľvek vplyv na jej deti či im bola svojím životným štýlom za vzor. So svojou láskou býva v spoločnej domácnosti a najnovšie sa prestali skrývať aj na sociálnych sieťach.

Moderátor totiž zverejnil na Instagrame fotku z talianskych radovánok, kde sa dvojica od seba nevie odlepiť. Kým na jednom zábere si dávajú sladký bozk, na ďalšom zapózovali v romantickej scenérii, kde sa vyprsená Miška uprene pozerá na Andreja. Ten sa rukou opiera o múr a vyzerá, že Mišku už, už pobozká. Tieto odvážne fotky sa ale zrejme nebudú páčiť manželke Edite, ktorá má na Andrejovu milenku ťažké srdce. Nebolo to tak dávno, keď otvorene prehovorila o tom, ako jej mala mladá žena odlákať manžela

Zabávač si užíva Taliansko s milenkou Miškou

Andrej Bičan sa s Editou rozvádza

Zdroj │ Foto: Instagram, Facebook