Šoubiz Katarína Knechtová po rozchode konečne prehovorila: Trpké slová o denno dennej realite!

Katarína Knechtová po rozchode konečne prehovorila: Trpké slová o denno dennej realite!

Odkedy sa Katarína Knechtová objavila v šou Česko Slovensko hľadá Superstar, viac než pre jej hudobnú aktivitu je prepieraná práve pre vzťah s mladým účastníkom súťaže Petrom Borkovcom. 

Mediálny cirkus, ktorý pravidelne sprevádza šou Superstar bol tentokrát podčiarknutý vzťahom Kataríny Knechtovej a Petra Borkovca, ktorí sa mali pred očami verejnosti ukrývať dlhých päť mesiacov. Aj keď spočiatku tvrdili, že za ich priateľstvom je výhradne hudba, opak sa stal pravdou a 18-ročný mladík vyšiel s pravdou na povrch.

Po rozchode priznal, že bol s Katarínou vo vzťahu, pričom si stále nechali otvorené dvierka. “Vrátil by som sa k nej, aj keby ma to malo stáť život,” šokuje mladík slovami, pričom dodáva: “Stále ju milujem, nedá sa odmilovať zo dňa na deň, čo je škoda.” Aj keď bývalá frontmanka skupiny Peha o mladíkovi z Čiech absolútne mlčí, pred pár hodinami na ňu zrejme doľahla ťarcha celej situácie a dala zo seba von trpké slová.

„Každý deň je okolo mňa strašne veľa zloby. Je to realita, s ktorou musím denno denne bojovať a asi cena, ktorú musím platiť za to, že chcem ísť vlastnou cestou… Ale na konci… Všetko sa deje z nejakého dôvodu. Ďakujem za posledné dni, mám v sebe teraz kopec hudby. Časom ju premením na skutočnosť a vy budete jej súčasťou,“ napísala Katarína na sociálnej sieti. Sú za jej smutnými slovami udalosti z posledných dní s Petrom Borkovcom? Nevedno, no isto sa už onedlho môžete tešiť na zopár srdcervúcich balád.

Zdroj: Instagram/KatarinaKnechtovaOfficial