Nemeckom iba pred pár dňami otriasla mimoriadna tragédia, pri ktorej prišla o život neznáma žena. Na železničnej stanici v meste Voerde ju v sobotu ráno úmyselne strčil pod vlak istý muž, ktorý bol políciou identifikovaný ako Jackson B.

Uplynulý víkend došlo na vlakovej stanici v Nemecku k mimoriadne ohavnému zločinu. Muž tu z doposiaľ neznámych dôvodov strčil ženu po prichádzajúci vlak, pričom tá na mieste nehody zomrela. 34-ročná Anja N. tu čakala spolu so svojimi priateľmi na spoj, no po páde na koľaje nemala žiadnu šancu na prežitie. Vlak ju totiž okamžite prešiel, v dôsledku čoho mala fatálne zranenia, ktorým na mieste podľahla.

Na páchateľa, ktorý ženu pod vlak sotil, sa vrhli prítomní svedkovia nehody, pričom ho držali do času, kedy pre neho neprišla privolaná polícia. Ako uviedla agentúra DPA, muži zákona Jacksona B. poznali, nakoľko bol opakovane zadržaný kvôli násiliu či rôzym výtržnostiam. Po okamžitom vyšetrovaní polícia zistila, že vrah svoju obeť absolútne nepoznal, a taktiež s ňou nemal žiadne spory, ktoré by ho mohli viesť k tak ohavnému činu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz