Neuveriteľné šťastie v nešťastí mali pasažieri vozidla značky Renault, ktorí v okrese Rožňava prechádzali cez železničné priecestie. Do osobného vozidla totiž nabúral vlak, pričom zrážka mohla mať úplne iný záver.

Hasiči z Rožňavy v utorkových poobedných hodinách zasahovali pri desivo pôsobiacej dopravnej nehode, ktorá sa stala na železničnej trati medzi obcami Gemerská Hôrka a Čoltovo, okres Rožňava. Približne o 14. hodine tu došlo k zrážke vlakovej nápravy a osobného automobilu, pričom doprava bola po hodine obnovená.

Vo vozidle sa v čase nehody nachádzali osoby, ktorým sa však pred stretom s vlakom podarilo vyskočiť a zachrániť si tým život. Hasiči vykonali na vozidle protipožiarne opatrenia, pričom príčiny nehody zisťuje priamo na mieste polícia.

Zdroj: HaZZ

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)