Mladí rodičia 7-mesačného dievčatka boli účastníkmi tragickej autonehody, pri ktorej prišiel o život budúci ženích. Filip D. († 19) mal uplynulú sobotu povedať svoje životné “áno” dlhoročnej partnerke Júlii (19), ktorá z nešťastia vyviazla len zázrakom.

Namiesto svadby musela mladá žena pripraviť pohreb! Dvojica z osady Dolný Mlyn na severe Poľska sa v pondelok vracala od rodičov nevesty, keď v jednom momente predchádzali nákladné vozidlo. 52-ročný Miroslaw D. sa im chcel vyhnúť, pričom jednou stranou automobilu zavadil o strom.

Poškodená konštrukcia nákladiaka následne spadla priamo na osobné vozidlo, v ktorom sa viezla mladá rodinka vrátane dieťatka. Budúceho ženícha však, žiaľ, zasiahol oceľový prút priamo do lebky potom, ako prerazil čelné sklo, pričom bol na mieste mŕtvy. Privolané záchranné zložky vylúčili požitie alkoholu u oboch vodičov. Zdrvená snúbenica Júlia sa rozhodla, že dá svojmu milovanému zosnulému do rakvy aj zásnubné prstene, ktorými si mali uplynulú sobotu sľúbiť vernosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Super Expres