Uplynulá sobota bola mimoriadne tragická pre dvoch mužov z okresu Levice. V katastrálnom území obce Hronovce vyhasol život Štefana († 33) a Zoltána († 34), ktorí dostali šmyk, pričom automobilom tvrdo narazili do stromu. 

9. februára bola v ranných hodinách privolaná pomoc k havarovanému vozidlu, ktoré názaz roztrhol na dve časti. Hasiči pomocou hydraulického vyslobodzovacieho náradia vyslobodili zavalenú osobu spod havarovaného automobilu, pričom druhý muž bol vymrštený z  motorového vozidla. U oboch osôb lekár konštatoval smrť.

„Medzi obcami Želiezovce a Hronovce, smerom na Hronovce, vodič osobného motorového vozidla Renault Megan z doposiaľ nezistených príčin pri predchádzaní vozidla dostal šmyk, zišiel z cesty a narazil do stromu,“ informovala Božena Bruchterová, krajská policajná hovorkyňa v Nitre.

Zdroj: HaZZ

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)