Kate a William sú absolútne zdrvení. V pondelok došlo v Londýne v kráľovskom sprievode k hroznej nehode. Princ a vojvodkyňa z Cambridgu musia po desivom incidente do nemocnice. 

Kate a William, ktorých synček Louis nedávno oslávil prvý rôčik, ostali bez slov a momentálne sú zdrvení. Počas ich kráľovského presunu v Londýne došlo totiž v sprievode k hroznému incidentu. Jeden z motorkárov sprievodu zrazil 83-ročnú dôchodkyňu Irene, ktorá sa cez priechod pre chodcov vracala domov. Od dverí ju delilo už len 300 metrov, no po zrážke skončila v nemocnici.

Žena je vo vážnom stave, no stabilizovaná po zlomenine panvy a ďalších zraneniach. Kate a William však neboli priamymi svedkami nehody a o incidente sa dozvedeli o čosi neskôr. Smutná správa ich však veľmi zarmútila, úbohej žene poslali kvety a chcú ju podľa informácii denníka DailyMail navštíviť v nemocnici ihneď, ako to jej zdravotný stav bude dovoľovať.

Svedkovia pritom tvrdia, že muž na motorke mal vybehnúť na ceste v protismere, pričom nehodu vyšetruje polícia. Dcéra zranenej ženy Fiona potvrdila, že jej mama má početné zranenia, no udržujú ju v stabilnom stave.

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Instagram/kensingtonroyal, Twitter