Dlho očakávaný potomok princa Williama a Kate Middleton je konečne na svete. Ide o tretie dieťa kráľovského páru, pričom fanúšikovia a novinári sa nevedeli dočkať, keď sa trojnásobní rodičia postavia pred súkromné nemocničné krídlo Lindo Wing.

V nemocnici svätej Márie v Londýne dnes (23. apríla) o 11.00 hod. prišiel na svet chlapček s titulom princ, pričom pri narodení vážil 3,8 kg. Pôrod trval päť hodín a našťastie všetko prebiehalo v poriadku.

Po radostnej novinke, ktorá musela byť najskôr oznámená kráľovnej Alžbete II. sa do nemocnice dostali aj princezná Charlotte a princ George, ktorí sa tak prvýkrát stretli so svojím súrodencom. Iba sedem hodín po pôrode sa vojvodkyňa a vojvoda z Cambridge objavili pred nemocnicou, pričom ukázali svetu rozkošného novorodenca.

Po tom ako zakývali novinárom a fanúšikom sa dvojica vrátila do priestorov nemocnice, kde dieťa následne uložili do vajíčka a odišli do Kensigtonského paláca. Zatiaľ nie je známe, aké meno princ dostane, no špekuluje sa o menách Albert, Arthur, Frederik, Henry, James či Philip.

Kate a William pre nemocnicou s novorodencom

https://www.youtube.com/watch?v=ExXpZcGsGF0

Princezná Charlotte a princ George navštívili súrodenca

Zdroj: news.com  |  Foto: Youtube, Instagram