Vojvodkyňa Kate Middleton sa spolu s princom Williamom objavila na prestížnom odovzdávaní filmových cien BAFTA v londýnskej Royal Albert Hall. Kate dokonale zažiarila, pričom všetkým udrel do očí jeden detail…

Významné odovzdávanie filmových a televíznych cien British Academy of Film and Television Awards (BAFTA) už pozná svojich víťazov. Na 72. ročníku, ktorý sa uskutočnil v londýnskej Royal Albert Hall, sa to len tak hemžilo hviezdnymi menami, ktoré prechádzali červeným kobercom v krásnych róbach.

Mnohé krásky ale zatienila britská vojvodkyňa Kate Middleton, ktorá na akciu dorazila spolu s princom Williamom, prezidentom organizácie BAFTA. Kate, ktorej aktuálne mnohí Briti pripisujú tajné, štvrté tehotenstvo, totiž doslova zažiarila v bielej róbe na jedno ramienko od Alexandra McQueena.

Ku dokonalému looku vhodne zvolila jemné líčenie, vyčesané vlasy a jeden detail, ktorý každému okamžite udrel do očí. Uši vojvodkyne zdobili neprehliadnuteľné jagavé perlové náušnice, ktoré kedysi patrili princeznej Diane. Podľa portálu Hellomagazine zdedila Kate po Diane viaceré šperky z jej vzácnej zbierky a na ocot neostala ani vojvodkyňa Meghan. Tá okrem iného dostala od princa Harryho ako svadobný dar slávny akvamarínový prsteň Diany, ktorý sa jej vynímal na ruke počas svadobnej recepcie.

Zdroj: hellomagazine.com │ Foto: YouTube, Twitter