Kráska Kate Middleton (35) doteraz volila skôr konzervatívne šaty so zakrytým dekoltom. Preto teraz všetkých prekvapila, keď sa na spoločenskej akcii ukázala v ružových šatách, na jej pomery, s priveľkým výstrihom. Podľa väčšiny bol však taký akurát a vojvodkyňa opäť dokázala, že vie, ako zaujať všetkých prítomných.

Vojvodkyňa si šaty obliekla na banket na počesť španielskeho kráľa Filipa VI. a kráľovnej Letizie. Doteraz sme ju v spoločnosti videli vždy krásne oblečenú i upravenú, avšak, jej šaty zväčša dekolt neodhaľovali vôbec. Teraz sa rozhodla pre ružovú róbu s pomerne väčším výstrihom, na aký sme u nej zvyknutí. Ten však ukázal tak akurát, aby Kate ukázala, že vie stále prekvapiť a napriek tomu si zachovala elegantný štýl. Aj napriek tomu sa však našlo dosť ľudí, ktorí si myslia, že mohol byť o niečo menší.

#duchessofcambridge #katemiddleton in #marchesa attending a dinner in #buckinghampalace

Príspevok, ktorý zdieľa The Catwalk Italia – TCI (@thecatwalkitalia),

12 July 2017??The Duke and Duchess of Cambridge & Prince Harry attended a State Banquet in honour of the Spanish State Visit of King Felipe and Queen Letizia at Buckingham Palace. •The Duke of Cambridge entered with Prime Minister Theresa May, the Duchess with HE Mr. Carlos Bastarreche-Sagües and Prince Harry with The Marchioness of Cholmondeley. Catherine’s outfit: Dress- Marchesa She is wearing Cambridge Lover’s knot tiara; the Queen’s King George VI and Queen Elizabeth Bandeau Necklace- a diamond & ruby floral Bandeau collar with a diamond pendant; Diana’s Collingwood diamond and pearl earrings. #royalfamilynews #royals #royalfamily #fashion #family #follow #follow4follow #katemiddleton #like #love #london #like4like #prince #princess #princessdiana #princewilliam #princeharry #uk #dukeofcambridge #duchessofcambridge #princegeorge #princesscharlotte #buckinghampalace #mensfashion #womensfashion

Príspevok, ktorý zdieľa Royal Family News (@royalfamilynews),

Foto: Instagram